Гальмівний диск Chevrolet Lacetti, Evanda, Tacuma, Daewoo Nubira, вентильований, передній
Ціна вказана за 1 (один) гальмівний диск.
ОЕ: 96549782
OEM автозапчастини від європейських і азіатських заводів з якістю оригіналу.
Всі виробництва сертифіковані відповідно до світових стандартів якості.
Звертайтеся. Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 96549782 |
| Виробник | OEM |
| Діаметр диска | 256 мм |
| Зовнішній діаметр | 256 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Tacuma, Evanda |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 96549782 |
| Вага (кг) | 5,55 |
| Каталожний номер | 96549782 |
| Код | 128625 |
| Партія продажів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 868 ₴


