
Гальмівний диск Шевроле Авео, Калос, передній, d 236mm, з перфорацією і покриттям GRAPHITE Line, компл. 2шт
1 643 ₴
- В наявності
- Код: 96574633 GL
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний передній для CHEVROLET AVEO, KALOS 13» (вент.) з перфорацією і покриттям GRAPHITE Line, компл. 2шт
Ціна вказана за комплект з 2шт.
ОЕ: 96471274 / 96574633
Гальмівні диски з перфорацією і насічками підходять для водіїв:
- зі спортивним стилем їзди, і в цьому випадку перфорація і насічки зменшують ймовірність перегріву диска, і знижують на 15-20% гальмівний шлях автомобіля;
- а також для тих хто любить зробити свій автомобіль красивим і естетичним.
OEM автозапчастини від європейських і азіатських заводів з якістю оригіналу.
Всі виробництва сертифіковані відповідно до світових стандартів якості.
Звертайтеся. Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 96574633 GL |
| Виробник | OEM |
| Діаметр диска | 236 мм |
| Зовнішній діаметр | 236 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Vida |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 96574633GL |
| Вага (кг) | 7,95 |
| Каталожний номер | 96471274/96574633 |
| Код | 128687 |
| Партія продажів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 643 ₴

