
Шевроле Авео T200, 250, 255, Kalos, ZAZ Vida, 13 радіус, 236x41мм, Диск гальмівний передній вентильований
0,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: FC1699BD
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Chevrolet Aveo T200, 250, 255, Kalos, ZAZ Vida, 13 радіус, 236x41, Диск гальмівний передній вентильований
Ціна вказана за 1 (один) диск гальмівний. Продаються в парі та ціна відповідно.
CHEVROLET: 90121445 96574633
DAEWOO: 90121445 96574633
OPEL: 5 69 031 5 69 054 90008006 90008032 90511111
Якщо ви маєте запитання: "запчастина з вашого авто чи ні?" - приготуйте вин код і наберіть нашого фахівця.
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо.
Якщо нова деталь не підійде до вашого авто — повернете упродовж 14 днів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 569031, 569054, 90008006, 90008032, 90511111 |
| Виробник | Frico |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр диска | 236 мм |
| Зовнішній діаметр | 236 мм |
| Кількість отворів | 8 шт. |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Тип | Вентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 20 мм |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Astra, Corsa, Kadett, Vectra, Nexia, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴


