
61 Ah/12V 600A(EN) 242х175х175 (0) R (низький), Акумулятор автомобільний для запуску автостартерів
2 907 ₴
- Немає в наявності
- Код: SM061BE0
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
61 Ah/12V 600A(EN) 242х175х175 (0) R (низький), Акумулятор автомобільний для запуску автостартерів
Артикул SM061-BE0, Ємність 61 Ah/12V, Пусковий струм 600 A, Розмір, мм 242 х 175 х 175, Права клема
Гарантія діє при використанні за призначенням.
Звертайтесь. Підберемо. Відправимо.
Артикул SM061-BE0, Ємність 61 Ah/12V, Пусковий струм 600 A, Розмір, мм 242 х 175 х 175, Права клема
Гарантія діє при використанні за призначенням.
Звертайтесь. Підберемо. Відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Autopart |
| Кросс-номери | Bosch S5004 |
| Країна виробник | Польща |
| Ємність акумулятору | 61 А. г |
| Вага | 15.5 кг |
| Висота | 175 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 242 мм |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Пусковий струм | 600 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Кислотний |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 907 ₴



