
45 Ah/12V 400A (EN) Japan 237х127х225 (0)R, Акумулятор автомобільний для запуску автостартерів
2 920 ₴
- Немає в наявності
- Код: SM045BJ0
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
45 Ah/12V 400A (EN) Japan 237х127х225 (0)R, Акумулятор автомобільний для запуску автостартерів
Артикул SM045-BJ0, Місткість 45 Ah/12V, Пусковий струм 400 A, Розмір, мм 237 х 127 х 225, Права клема.
АКБ STROOM JAPAN призначені для азіатського парку автомобілів.
Гарантія діє під час використання за призначенням.
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Autopart |
| Країна виробник | Польща |
| Ємність акумулятору | 45 А. г |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 225 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 237 мм |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Пусковий струм | 400 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Кислотний |
| Ширина | 127 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 920 ₴



