
66 Ah/12V 650A (EN) 242х175х190 (1) L, Акумулятор автомобільний для запуску автостартерів
3 961 ₴
- В наявності
- Код: SM066BA1
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
66 Ah/12V 650A(EN) 242х175х190 (1) L, Акумулятор автомобільний для запуску автостартерів
Артикул SM066-BA1, Місткість 66 Ah/12V, Пусковий струм 650 A, Розмір, мм 242 х 175 х 190, Ліва клема
Гарантія діє під час використання за призначенням.
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Autopart |
| Країна виробник | Польща |
| Ємність акумулятору | 66 А. г |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 242 мм |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Пусковий струм | 650 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Кислотний |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 961 ₴



