
92 Ah/12V 850A(EN) 315х175х190 (0) R, Акумулятор автомобільний для запуску автостартерів
5 081 ₴
- Немає в наявності
- Код: SM092BA0
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
92 Ah/12V 850A(EN) 315х175х190 (0) R, Акумулятор автомобільний для запуску автостартерів
Артикул SM092-BA0, Місткість 92 Ah/12V, Пусковий струм 850 A, Розмір, мм 315 х 175 х 190, Права клема
Гарантія діє під час використання за призначенням.
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Autopart |
| Країна виробник | Польща |
| Ємність акумулятору | 92 А. г |
| Вага | 21 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 315 мм |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Пусковий струм | 850 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Кислотний |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 081 ₴



