
110 Ah/12V 1000A (EN) 353х175х190 (0) R, Акумулятор автомобільний для запуску автостартерів
6 070 ₴
- В наявності
- Код: SM110BA0
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
110 Ah/12V 1000A (EN) 353х175х190 (0) R, Акумулятор автомобільний для запуску автостартерів
Артикул SM110-BA0, Місткість 110 Ah/12V, Пусковий струм 1000 A, Розмір, мм 353 х 175 х 190, Права клема
Гарантія діє під час використання за призначенням.
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Autopart |
| Країна виробник | Польща |
| Ємність акумулятору | 110 А. г |
| Вага | 26 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 353 мм |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Пусковий струм | 1000 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Кислотний |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 070 ₴



