
Акумулятор вантажний 145 Ah/12V 850A (EN) TRUCK 513x189x217, виробник AUTOPART Poland
5 780 ₴
- Немає в наявності
- Код: SM145TA0
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор для вантажівки 145 Ah/12V 850A (EN) TRUCK 513x189x217, виробник AUTOPART Poland
АКБ STROOM TRUCK застосовується для вантажних автомобілів і мікроавтобусів.
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Autopart |
| Країна виробник | Польща |
| Ємність акумулятору | 145 А. г |
| Вага | 36 кг |
| Висота | 217 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 513 мм |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Пусковий струм | 850 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Кислотний |
| Ширина | 189 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 780 ₴



