
78 Ah/12V 760A(EN) 278х175х190 (0) R, Акумулятор автомобільний для запуску автостартерів
4 461 ₴
- В наявності
- Код: SM078BA0
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
78 Ah/12V 760A(EN) 278х175х190 (0) R, Акумулятор автомобільний для запуску автостартерів
Артикул SM078-BA0, Ємність 78 Ah/12V, Пусковий струм 760 A, Розмір, мм 278 х 175 х 190, Права клема
Гарантія діє при використанні за призначенням.
Звертайтесь. Підберемо. Відправимо.
Артикул SM078-BA0, Ємність 78 Ah/12V, Пусковий струм 760 A, Розмір, мм 278 х 175 х 190, Права клема
Гарантія діє при використанні за призначенням.
Звертайтесь. Підберемо. Відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Autopart |
| Країна виробник | Польща |
| Ємність акумулятору | 78 А. г |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 278 мм |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Кислотний |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 461 ₴



