
Радіатор Toyota Camry 40, алюмінієвий, охолодження двигуна
8 864 ₴
- В наявності
- Код: DRM50041
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор Toyota Camry 40, алюмінієвий, охолодження двигуна
Оригінальні номери: 16400-0H210 16400-0H220 16400-0H240 16400-0H310 164000V070 1640028520 1640028640 1640028641 1640036070
Якщо у вас є питання: «запчастина з вашого авто чи ні?» - приготуйте він код і наберіть нашого фахівця.
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DRM50041 |
| Виробник | Denso |
| Довжина ядра радіатора | 400 мм |
| Ширина ядра радіатора | 728 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 864 ₴
