
Радіатор Toyota Camry, Venza, алюмінієвий, охолодження двигуна
8 685 ₴
- В наявності
- Код: DRM50042
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор Toyota Camry, Venza, алюмінієвий, охолодження двигуна
Оригінальні номери: 1640028630 1640028631
Радіатор двигуна (акпп) TOYOTA CAMRY, VENZA 2.4/2.7 01.06-11.16
Якщо у вас є питання: «запчастина з вашого авто чи ні?» - приготуйте він код і наберіть нашого фахівця.
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DRM50042 |
| Виробник | Denso |
| Довжина ядра радіатора | 400 мм |
| Ширина ядра радіатора | 728 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 685 ₴


