
Задні гальмівні колодки Honda Accord 8, 9, Civic 3,5
1 976 ₴
- В наявності
- Код: P28072
Задні гальмівні колодки Honda Accord 8, 9, Civic 3,5
Ціна вказана за 1комплект із 4шт. на передню вісь
ОЕ: 43022TA0A80 43022TL1G01 43022TL1G02
Комплект гальмівних колодок задніх, HONDA ACCORD IX, ACCORD VIII, CIVIC III, CIVIC IV 1.5-3.5 03.86-
Brembo — італійський виробник гальмівних систем, визнаний у всьому світі за якість та ефективність. Продукція бренду використовується як у автоспорті, так і в цивільних автомобілях, включаючи моделі середнього та преміум-класу.
Гальмівні диски Brembo виготовляються з високо-вуглецевої сталі, що забезпечує стійкість до перегріву та виключає деформацію при активному гальмуванні. Антикорозійне покриття захищає диски від іржі та продовжує термін їх служби.
Гальмівні колодки Brembo забезпечують стабільне гальмування, низький рівень шуму та високу ефективність за будь-яких умов — від міського трафіку до інтенсивних навантажень. Колодки розроблені з урахуванням сумісності з більшістю популярних моделей авто.
Brembo — це впевненість у гальмуванні, надійність компонентів і комфорт щоденного водіння.
Звертайтесь. Підберемо. Відправимо.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 28 072 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 47 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Товщина | 15 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 94 мм |
| Сумісність з маркою | BYD, Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
- Ціна: 1 976 ₴


