
Колодки гальмові передні дискові Mitsubishi Pajero II, III, IV, Sport I, Grandis, Mazda Mpv I
1 343 ₴
- В наявності
- Код: P54029
Колодки гальмові передні дискові Mitsubishi Pajero II, III, IV, Sport I, Grandis, Mazda Mpv I
ОЕ: 4605A041 4605A471 MN116445 MN116446 MR407422 MR510539 MR510619 MR527868 MZ690340
Комплект гальмівних колодок передня , MAZDA E; MITSUBISHI ENDEAVOR, GRANDIS
Ціна вказана за 1 комплект із 4шт.
Brembo — італійський виробник гальмівних систем, визнаний у всьому світі за якість та ефективність. Продукція бренду використовується як у автоспорті, так і в цивільних автомобілях, включаючи моделі середнього та преміум-класу.
Гальмівні диски Brembo виготовляються з високо-вуглецевої сталі, що забезпечує стійкість до перегріву та виключає деформацію при активному гальмуванні. Антикорозійне покриття захищає диски від іржі та продовжує термін їх служби.
Гальмівні колодки Brembo забезпечують стабільне гальмування, низький рівень шуму та високу ефективність за будь-яких умов — від міського трафіку до інтенсивних навантажень. Колодки розроблені з урахуванням сумісності з більшістю популярних моделей авто.
Brembo — це впевненість у гальмуванні, надійність компонентів і комфорт щоденного водіння.
Звертайтесь. Підберемо. Відправимо.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 54 029 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 58 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 139 мм |
| Сумісність з моделлю | Proudia/Dignity, Endeavor, Pajero, Grandis |
- Ціна: 1 343 ₴

