
Acura Mdx YD3 2017- , Гальмівний диск задній з перфорацією і слотуванням з графітовим покриттям
0,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: RT12250GLT5
Задній гальмівний диск з перфорацією та слотуванням з графітовим покриттям для ACURA MDX (YD3) з 2017р.
Ціна вказана за 1 диск. Продаються деталі в комплекті 2шт.
ОЕ: 42510TZ5H10
Перфорація і слоти заднього гальмівного диска RT12050GLT5 відводять тепло, гази і бруд з гальмівної поверхні, тим самим збільшуючи ефективність гальмування на 15-25%, скорочуючи гальмівний шлях і зменшуючи ймовірність теплової деформації. Цифрова обробка деталей і балансування кожного гальмівного диска на високоточному обладнанні - унеможливлює «биття в кермо» з перших моментів експлуатації та подовжує «життя» інших деталей гальмівної системи та маточинного вузла, які перебувають поруч, зокрема підшипників. А інноваційне, антикорозійне покриття «Graphite Line» - захищає від іржі посилені ребра вентиляційних перегородок та інших частин диска. Тюнінгові доопрацювання від ROTINGER забезпечать безпечне гальмування власникам автомобілів ACURA MDX 2017- ; протягом тривалого часу експлуатації.
Наш спеціаліст роз'яснить нюанси установки, вимоги до притирання і умови надання гарантії виробника дисків.
Як купити гальмівні диски Ротінгер?
- якщо знаєте номер деталі - скористайтеся Кошиком, вказавши в ньому необхідні дані для оплати і відправки - оператор з Вами зв'яжеться;
- надішліть ім'я необхідної деталі зручним способом;
- передзвоніть на номери телефонів зазначені на сайті;
- якщо незручно говорити зараз - замовте зворотний дзвінок у зручний час;
- отримайте пропозицію
- узгодьте з фахівцями зручний спосіб доставки та оплати;
- отримаєте протягом 1-2 днів замовлення в будь-якому регіоні України.
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RT 12250-GL T5 |
| Виробник | Rotinger |
| Кросс-номери | 42510TZ5H10 42510TRXA00 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 44.9 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Покриття дисків | Гальванічне покриття |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
- Ціна: 0,01 ₴


