
Alfa Romeo 147, 156, 164, Lancia Thema, Задній гальмівний диск з перфорацією і слотуванням, 251x50mm
2 139 ₴
- В наявності
- Код: RT1471GLT5
Диск гальмівний з перфорацією, слотуванням і графітовим покриттям для Alfa Romeo 147, 156, 164, Lancia Delta, Thema, 251x50мм
OE: 71738912 DF1739 08312676 0986478341
Застосування: ALFA ROMEO 147, 156, 164; FIAT BRAVO II, STILO; LANCIA DELTA I, LYBRA, THEMA 1.2-3.0 07.86-12.14
Перфорація і слоти заднього гальмівного диска RT 1471-GL T5 відводять тепло, гази і бруд з гальмівної поверхні, тим самим збільшуючи ефективність гальмування на 15-25%, скорочуючи гальмівний шлях і зменшуючи ймовірність теплової деформації. Цифрова обробка деталей і балансування кожного гальмівного диска на високоточному обладнанні - унеможливлює «биття в кермо» з перших моментів експлуатації та подовжує «життя» інших деталей гальмівної системи та маточинного вузла, які перебувають поруч, зокрема підшипників. А інноваційне, антикорозійне покриття «Graphite Line» - захищає від іржі посилені ребра вентиляційних перегородок та інших частин диска. Тюнінгові доопрацювання від ROTINGER забезпечать безпечне гальмування власникам автомобілів ALFA ROMEO, LANCIA протягом тривалого часу експлуатації.
Ціна вказана за 1 диск. Продаються деталі в комплекті 2 шт.
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RT 1471-GL T5 |
| Виробник | Rotinger |
| Кросс-номери | 71738912 DF1739 08312676 0986478341 |
| Висота | 50.7 мм |
| Діаметр диска | 251 мм |
| Діаметр маточини | 128 мм |
| Зовнішній діаметр | 251 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Покриття дисків | Гальванічне покриття |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Lancia |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з моделлю | Thema, 156, 164, Croma, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 98 мм |
- Ціна: 2 139 ₴
