
Jeep Compass, Chrysler 200, Alfa Romeo, 305x39.7mm, Передній гальмівний диск з перфорацією та насічками
4 251 ₴
- В наявності
- Код: RT20366GLT5
Jeep Compass, Chrysler 200, Alfa Romeo, 305x39.7mm, Передній гальмівний диск з перфорацією та насічками
Ціна вказана на 1 диск. Продаються деталі у комплекті 2 шт.
Застосування: ALFA ROMEO 159, BRERA, GIULIETTA, GIULIETTA/HATCHBACK, SPIDER, TONALE; CHRYSLER 200; JEEP COMPASS 1.3-2.4 06.05-
OE: 68242624AA 68257206AA 68249840AA 0986479293 09936321 DF4476
Перфорація і слоти переднього гальмівного диска RT 20366-GLT5 відводять тепло, гази і бруд з поверхні, що гальмує, тим самим збільшуючи ефективність гальмування на 15-25%, скорочуючи гальмівний шлях і зменшуючи ймовірність теплової деформації. Цифрова обробка деталей та балансування кожного гальмівного диска на високоточному обладнанні - виключає «биття в кермо» з перших моментів експлуатації та продовжує «життя» інших деталей гальмівної системи і ступичного вузла, зокрема підшипників. А інноваційне, антикорозійне покриття «Graphite Line» - захищає від іржі посилені ребра вентиляційних перегородок та інших частин диска. Тюнінгові доробки від ROTINGER забезпечать безпечне гальмування власникам автомобілів ALFA ROMEO 159, FIAT 500X протягом тривалого часу експлуатації.
Звертайтесь. Підберемо. Відправимо.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RT 20366-GL T5 |
| Виробник | Rotinger |
| Кросс-номери | 68242624AA 68257206AA 68249840AA 0986479293 09936321 DF4476 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 39.7 мм |
| Діаметр диска | 305.5 мм |
| Діаметр маточини | 138 мм |
| Зовнішній діаметр | 305.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Покриття дисків | Гальванічне покриття |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Chrysler |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з моделлю | 500x, Renegade, Brera, 159, Spider |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 110 мм |
- Ціна: 4 251 ₴


