
Alfa Romeo 159, Brera, Giuletta, Jeep Cherokee, 330x40mm, Передній гальмівний диск з перфорацією
5 003 ₴
- В наявності
- Код: RT20367GLT5
Передній гальмівний диск з перфорацією та слотами для Alfa Romeo 159, Brera, Giuletta, Jeep Cherokee, 330x40mm
Ціна вказана за 1 диск RT20367GLT5. Продаються деталі в комплекті 2шт.
4779884AC 24012801911 DF4478S
ALFA ROMEO 159, BRERA, GIULIETTA, GIULIETTA/HATCHBACK, SPIDER; JEEP CHEROKEE 1.4-3.2 09.05-
Перфорація і слоти переднього гальмівного диска RT 20367-GL/T5 відводять тепло, гази і бруд з гальмівної поверхні, тим самим збільшуючи ефективність гальмування на 15-25%, скорочуючи гальмівний шлях і зменшуючи ймовірність теплової деформації. Цифрова обробка деталей і балансування кожного гальмівного диска на високоточному обладнанні - унеможливлює «биття в кермо» з перших моментів експлуатації та подовжує «життя» інших деталей гальмівної системи та маточинного вузла, які перебувають поруч, зокрема підшипників. А інноваційне, антикорозійне покриття «Graphite Line» - захищає від іржі посилені ребра вентиляційних перегородок та інших частин диска. Тюнінгові доопрацювання від ROTINGER забезпечать безпечне гальмування власникам автомобілів ALFA ROMEO 159, BRERA, GIULIETTA, SPIDER, JEEP CHEROKEE протягом тривалого часу експлуатації.
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RT 20367-GL T5 |
| Виробник | Rotinger |
| Кросс-номери | 4779884AC 24012801911 DF4478S |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 39.7 мм |
| Діаметр диска | 330 мм |
| Діаметр маточини | 151 мм |
| Зовнішній діаметр | 330 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Покриття дисків | Гальванічне покриття |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з моделлю | Cherokee, Brera, 159, Spider |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 110 мм |
- Ціна: 5 003 ₴



