
Lexus GS, IS C, IS 2, 3, RC 2005 - , 334x50.9mm, Передній гальмівний диск з перфорацією та насічками, правий
4 464 ₴
- В наявності
- Код: RT21091GLT5
Lexus GS, IS C, IS 2, 3, RC 2005 - , 334x50.9mm, Передній гальмівний диск з перфорацією та насічками, правий
Ціна вказана на 1 диск. Продаються деталі у комплекті 2шт. у парі з правим RT21090GLT5
ОЕ: 4351622010 DF4855S
LEXUS GS, IS II, IS III, RC 2.0-4.6 04.05-
Перфорація і слоти гальмівного диска RT 21091-GL/T5 відводять тепло, гази і бруд з поверхні, що гальмує, тим самим збільшуючи ефективність гальмування на 15-25%, скорочуючи гальмівний шлях і зменшуючи ймовірність теплової деформації. Цифрова обробка деталей та балансування кожного гальмівного диска на високоточному обладнанні - виключає «биття в кермо» з перших моментів експлуатації та продовжує «життя» інших деталей гальмівної системи і ступичного вузла, зокрема підшипників. А інноваційне, антикорозійне покриття «Graphite Line» - захищає від іржі посилені ребра вентиляційних перегородок та інших частин диска. Тюнінгові доробки від ROTINGER забезпечать безпечне гальмування власникам автомобілів LEXUS GS, RC протягом тривалого часу експлуатації.
Наш спеціаліст роз'яснить нюанси установки, вимоги до притирання та умови надання гарантії виробника дисків.
Звертайтесь. Підберемо. Відправимо.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RT 21091-GL T5 |
| Виробник | Rotinger |
| Кросс-номери | 4351622010 DF4855S |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 50.9 мм |
| Діаметр диска | 334 мм |
| Зовнішній діаметр | 334 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Покриття дисків | Гальванічне покриття |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з моделлю | GS, RC, IS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
- Ціна: 4 464 ₴



