
Hyundai Genesis 3.3, 3.8, Coupe 2.0, 3.8, 320х56, Передній гальмівний диск з перфорацією і слотами
4 961 ₴
- В наявності
- Код: RT21135GLT5
Hyundai Genesis 3.3, 3.8, Coupe 2.0, 3.8, 320х56, Передній гальмівний диск з перфорацією і слотами
Ціна вказана за 1 диск. Продаються в парі.
ОЕ: 517122M000
Перфорація і слоти гальмівного диска RT 21135-GL T5 відводять тепло, гази і бруд з гальмівної поверхні, тим самим збільшуючи ефективність гальмування на 15-25%, скорочуючи гальмівний шлях і зменшуючи ймовірність теплової деформації. Цифрова обробка деталей і балансування кожного гальмівного диска на високоточному обладнанні - унеможливлює «биття в кермо» з перших моментів експлуатації та подовжує «життя» інших деталей гальмівної системи та маточинного вузла, які перебувають поруч, зокрема підшипників. А інноваційне, антикорозійне покриття «Graphite Line» - захищає від іржі посилені ребра вентиляційних перегородок та інших частин диска. Тюнінгові доопрацювання від ROTINGER забезпечать безпечне гальмування власникам автомобілів HYUNDAI GENESIS 3.3, 3.8, Coupe 2.0, 3.8 протягом тривалого часу експлуатації.
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RT 21135-GL T5 |
| Виробник | Rotinger |
| Кросс-номери | 517122M000 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 56.6 мм |
| Діаметр диска | 320 мм |
| Зовнішній діаметр | 320 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Покриття дисків | Гальванічне покриття |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з моделлю | Genesis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
- Ціна: 4 961 ₴



