
Land Rover Range Rover 4, Sport 2, 380x62mm, Гальмівний диск з перфорацією та насічками
5 441 ₴
- В наявності
- Код: RT21154GLT5
Land Rover Range Rover 4, Sport 2, 380x62mm, Гальмівний диск з перфорацією та насічками
Ціна вказана на 1 диск. Продаються у парі.
ОЕ: LR016176 LR027106 09A77311 0986479B18
LAND ROVER RANGE ROVER IV, RANGE ROVER SPORT I, RANGE ROVER SPORT II 2.0-5.0 04.09-
Перфорація і слоти переднього гальмівного диска RT 21154-GL T5 відводять тепло, гази і бруд з поверхні, що гальмує, тим самим збільшуючи ефективність гальмування на 15-25%, скорочуючи гальмівний шлях і зменшуючи ймовірність теплової деформації. Цифрова обробка деталей та балансування кожного гальмівного диска на високоточному обладнанні - виключає «биття в кермо» з перших моментів експлуатації та продовжує «життя» інших деталей гальмівної системи і ступичного вузла, зокрема підшипників. А інноваційне, антикорозійне покриття «Graphite Line» - захищає від іржі посилені ребра вентиляційних перегородок та інших частин диска. Тюнінгові доробки від ROTINGER забезпечать безпечне гальмування власникам автомобілів LAND ROVER RANGE ROVER IV, SPORT II протягом тривалого часу експлуатації.
Звертайтесь. Підберемо. Відправимо.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RT 21154-GL T5 |
| Виробник | Rotinger |
| Кросс-номери | LR016176 LR027106 09A77311 0986479B18 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 62 мм |
| Діаметр диска | 380 мм |
| Діаметр маточини | 165 мм |
| Зовнішній діаметр | 380 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Покриття дисків | Гальванічне покриття |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 34 мм |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Range Rover Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
- Ціна: 5 441 ₴

