
Infiniti Qx56, Nissan Patrol VI, 350x64mm, Задній гальмівний диск з перфорацією та слотами
5 632 ₴
- В наявності
- Код: RT21344GLT5
Infiniti Qx56, Nissan Patrol VI, 350x64mm, Задній гальмівний диск з перфорацією та слотами
OE: 0986479W46 09B63111 432061LB0A
INFINITI QX56, QX80; NISSAN PATROL VI 5.6 04.10-
Перфорація і слоти заднього гальмівного диска RT 21344-GL/T5 відводять тепло, гази і бруд з гальмівної поверхні, тим самим збільшуючи ефективність гальмування на 15-25%, скорочуючи гальмівний шлях і зменшуючи ймовірність теплової деформації. Цифрова обробка деталей і балансування кожного гальмівного диска на високоточному обладнанні - унеможливлює «биття в кермо» з перших моментів експлуатації та подовжує «життя» інших деталей гальмівної системи та маточинного вузла, які перебувають поруч, зокрема підшипників. А інноваційне, антикорозійне покриття «Graphite Line» - захищає від іржі посилені ребра вентиляційних перегородок та інших частин диска. Тюнінгові доопрацювання від ROTINGER забезпечать безпечне гальмування власникам автомобілів INFINITI QX56 56 AWD, NISSAN PATROL VI протягом тривалого часу експлуатації.
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RT 21344-GL T5 |
| Виробник | Rotinger |
| Кросс-номери | 0986479W46 09B63111 432061LB0A |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 64.3 мм |
| Діаметр диска | 350 мм |
| Діаметр маточини | 230 мм |
| Зовнішній діаметр | 350 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Покриття дисків | Гальванічне покриття |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 20 мм |
| Сумісність з моделлю | QX56, Patrol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 139.7 мм |
- Ціна: 5 632 ₴



