
Lexus Rx 350, 350 AWD, 450h, 450h AWD, 2008-15, 328x49.2mm, Передній гальмівний диск з перфорацією та насічками
5 030 ₴
- В наявності
- Код: RT21832GLT5
Lexus Rx 350, 350 AWD, 450h, 450h AWD, 2008-15, 328x49.2mm, Передній гальмівний диск з перфорацією та насічками
Ціна вказана на 1 диск. Продаються деталі у комплекті 2шт.
ОЕ: 4351248120 RN1578DSET
LEXUS RX 3.5/3.5H 4.5/4.5H 12.08-10.15
Перфорація і слоти переднього гальмівного диска RT 21832-GL/T5 відводять тепло, гази і бруд з поверхні, що гальмує, тим самим збільшуючи ефективність гальмування на 15-25%, скорочуючи гальмівний шлях і зменшуючи ймовірність теплової деформації. Цифрова обробка деталей та балансування кожного гальмівного диска на високоточному обладнанні - виключає «биття в кермо» з перших моментів експлуатації та продовжує «життя» інших деталей гальмівної системи і ступичного вузла, зокрема підшипників. А інноваційне, антикорозійне покриття «Graphite Line» - захищає від іржі посилені ребра вентиляційних перегородок та інших частин диска. Тюнінгові доробки від ROTINGER забезпечать безпечне гальмування власникам автомобілів LEXUS RX 350, 350AWD, 450h, 450h AWD, 2008-15 р.в. протягом тривалого часу експлуатації.
Звертайтесь. Підберемо. Відправимо.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RT 21832-GL T5 |
| Виробник | Rotinger |
| Висота | 49.3 мм |
| Діаметр маточини | 141 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Гальванічне покриття |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | RX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
- Ціна: 5 030 ₴

