
Mercedes S-Class C216, W221, W222, V221, V222, X222, 390x60.3mm, Передній гальмівний диск
9 584 ₴
- В наявності
- Код: RT21862HPGLT5
Mercedes S-Class C216, W221, W222, V221, V222, X222, 390x60.3mm, Передній гальмівний диск високовуглецевий з перфорацією та насічками
OE: A2214211312 2214210912 2214211312
MERCEDES S (C216), S (W221, V221), S (W222, V222, X222) 5.5/6.0/6.2 12.05-11.19
Ціна вказана на 1 диск. Продаються деталі у комплекті 2шт.
Гальмівні диски із спеціального високовуглецевого сплаву GG15HC. Застосування збагаченої структури металу, гарантує краще розсіювання тепла, зменшуючи ймовірність теплової деформації в рази А перфорація і слоти гальмівного диска RT 21862НР-GL T5¦ виводять з гальмівної поверхні гази і бруд, збільшуючи ефективність гальмування на 15-20. Цифрова обробка деталей та балансування кожного гальмівного диска на високоточному обладнанні - виключає "биття в кермо" продовжує "життя" інших, що знаходяться поруч деталей гальмівної системи та ступичного вузла, зокрема підшипників. А інноваційне, антикорозійне покриття «Graphite Line» - захищає від іржі посилені ребра вентиляційних перегородок та інших частин диска. ROTINGER забезпечать безпечне гальмування власникам автомобілів MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221), S-CLASS Coupe (C216) протягом тривалого часу експлуатації.
Наш спеціаліст роз'яснить нюанси установки, вимоги до притирання та умови надання гарантії виробника дисків.
Звертайтесь. Підберемо. Відправимо.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RT 21862HP-GL T5 |
| Виробник | Rotinger |
| Висота | 60.2 мм |
| Діаметр маточини | 156 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Гальванічне покриття |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
- Ціна: 9 584 ₴
