
Honda Accord 6, 7, Legend 3 4, 300x47х28mm, Гальмівний диск передній з перфорацією і насічками
4 259 ₴
- В наявності
- Код: RT2888GLT5
Honda Accord VI, VII, CRV - II, Legend III, IV, 300x47х28mm, Гальмівний диск передній з перфорацією і слотуванням з графітовим покриттям
Ціна вказана за 1 (один) диск гальмівний. Продаються в парі і ціна відповідно.
ОЕ: 45251S1A405 45251S1AE20 45251-S1A-E20 45251S1A405
Товщина диска 28мм, Центрувальний отвір 70.2мм
Перфорація і слоти переднього гальмівного диска RT 2888-GL T5 відводять тепло, гази і бруд з гальмівної поверхні, тим самим збільшуючи ефективність гальмування на 15-25%, скорочуючи гальмівний шлях і зменшуючи ймовірність теплової деформації. Цифрова обробка деталей і балансування кожного гальмівного диска на високоточному обладнанні - унеможливлює «биття в кермо» з перших моментів експлуатації та подовжує «життя» інших деталей гальмівної системи та маточинного вузла, які перебувають поруч, зокрема підшипників. А інноваційне, антикорозійне покриття «Graphite Line» - захищає від іржі посилені ребра вентиляційних перегородок та інших частин диска. Тюнінгові доопрацювання від ROTINGER забезпечать безпечне гальмування власникам автомобілів HONDA ACCORD VI, LEGEND III, IV протягом тривалого часу експлуатації.
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RT 2888-GL T5 |
| Виробник | Rotinger |
| Кросс-номери | 45251S1A405 45251S1AE20 45251-S1A-E20 45251S1A405 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 47.2 мм |
| Діаметр диска | 300 мм |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Покриття дисків | Гальванічне покриття |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з моделлю | Legend, Accord, RL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
- Ціна: 4 259 ₴

