
Lexus GX, Toyota 4 Runner IV, Hilux VI, VII, Land Cruiser Prado, 1997-, d 338mm, Передній гальмівний диск з перфорацією та
3 820 ₴
- В наявності
- Код: RT2916GLT5
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівний диск передній для Lexus GX, Toyota 4 Runner IV, Hilux VI, VII, Land Cruiser Prado, вентильований з перфорацією та насічками
Розмір диска складає 338 х 68 мм.
ОЕ: 43512-60150, 4351260151, 4351260160
Гальмівний диск передній Лів/Правий LEXUS GX; TOYOTA 4 RUNNER IV, FORTUNER, HILUX VI, HILUX VII, LAND CRUISER 90, LAND CRUISER PRADO 2.4-4.7 08.97-
Ціна за 1шт. Продаються в парі та вартість відповідно.
Перфорація і слоти гальмівного диска RT 2916-GL/T5 відводять тепло, гази і бруд з поверхні, що гальмує, тим самим збільшуючи ефективність гальмування на 15-25%, скорочуючи гальмівний шлях і зменшуючи ймовірність теплової деформації. Цифрова обробка деталей та балансування кожного гальмівного диска на високоточному обладнанні - виключає «биття в кермо» з перших моментів експлуатації та продовжує «життя» інших
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RT2916GLT5 |
| Виробник | Rotinger |
| Кросс-номери | 43512-60150, 4351260151, 4351260160 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 67.5 мм |
| Діаметр диска | 338 мм |
| Діаметр маточини | 172 мм |
| Зовнішній діаметр | 338 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Покриття дисків | Гальванічне покриття |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Runner, Hilux, Land Cruiser, 4Runner |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 139.7 мм |
| Марка | Lexus |
| Мoдель | Runner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 820 ₴

