
Audi TT 3.2, VW Golf IV 3.2, 334x35mm мм, передній гальмівний диск високо дезертирується з перфорацією та слотами
7 988 ₴
- В наявності
- Код: RT4598HPGLT5
AUDI TT 3.2, VW GOLF IV 3.2, 334x35, Диск гальмівний високовуглецевий з перфорацією і слотуванням, правий
Ціна вказана за 1 диск. Продаються деталі в комплекті 2шт. в парі з RT4599HPGLT5
ОЕ: 8N0615302B 24013201652
Прав.диск для AUDI TT; VW GOLF IV 3.2 09.02-06.06
Гальмівні диски зі спеціального високовуглецевого сплаву GG15HC. Застосування збагаченої структури металу гарантує краще розсіювання тепла, зменшуючи ймовірність теплової деформації в рази. А перфорація і слоти гальмівного диска RT 4598HP-GL T5 відводять із гальмівної поверхні гази та бруд, збільшуючи ефективність гальмування на 15-20% і значно скорочуючи гальмівний шлях. Цифрове опрацювання деталей і балансування кожного гальмівного диска на високоточному обладнанні - виключає «биття в кермо» і подовжує «життя» інших деталей гальмівної системи та маточинного вузла, що знаходяться поруч, зокрема підшипників. А інноваційне, антикорозійне покриття «Graphite Line» - захищає від іржі посилені ребра вентиляційних перегородок та інших частин диска. ROTINGER забезпечать безпечне гальмування власникам автомобілів AUDI TT quattro, VW GOLF IV 4motion упродовж тривалого часу експлуатації.
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RT 4598HP-GL T5 |
| Виробник | Rotinger |
| Кросс-номери | 8N0615302B 24013201652 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 35.2 мм |
| Діаметр диска | 334 мм |
| Зовнішній діаметр | 334 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Покриття дисків | Гальванічне покриття |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з моделлю | TT, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
- Ціна: 7 988 ₴

