
Audi TT 3.2, VW Golf IV 3.2, 334x35mm, Диск гальмівний високовуглецевий з перфорацією і слотуванням
7 988 ₴
- В наявності
- Код: RT4599HPGLT5
Audi TT 3.2, VW Golf IV 3.2, 334x35mm, Диск гальмівний високовуглецевий з перфорацією і слотуванням, лівий
Ціна вказана за 1 диск. Продаються деталі в комплекті 2шт. в парі з RT4598HPGLT5.
ОЕ: 24013201652 8N0615302B
Гальмівні диски зі спеціального високовуглецевого сплаву GG15HC. Застосування збагаченої структури металу гарантує краще розсіювання тепла, зменшуючи ймовірність теплової деформації в рази. А перфорація і слоти гальмівного диска RT 4599HP-GL T5 відводять із гальмівної поверхні гази та бруд, збільшуючи ефективність гальмування на 15-20% і значно скорочуючи гальмівний шлях. Цифрове опрацювання деталей і балансування кожного гальмівного диска на високоточному обладнанні - виключає «биття в кермо» і подовжує «життя» інших деталей гальмівної системи та маточинного вузла, що знаходяться поруч, зокрема підшипників. А інноваційне, антикорозійне покриття «Graphite Line» - захищає від іржі посилені ребра вентиляційних перегородок та інших частин диска. ROTINGER, забезпечать безпечне гальмування власникам автомобілів AUDI TT 3.2, VW GOLF IV 3.2 протягом тривалого терміну експлуатації.
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RT 4599HP-GL T5 |
| Виробник | Rotinger |
| Кросс-номери | 8N0615302B 24013201652 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 35.2 мм |
| Діаметр диска | 334 мм |
| Діаметр маточини | 134 мм |
| Зовнішній діаметр | 334 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Покриття дисків | Гальванічне покриття |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 32 мм |
| Сумісність з моделлю | TT, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
- Ціна: 7 988 ₴

