
Audi, Seat, Skoda, VW, 282x48 мм, задній гальмівний диск із перфорацією, слотами та графітовим покриттям
3 080 ₴
- В наявності
- Код: RT1640GLT5
Audi, Seat, Skoda, VW, 282x48 мм, задній гальмівний диск із перфорацією, слотами та графітовим покриттям
Ціна вказана на 1 диск. Продається парами
OE: 5Q0615601G JZW615601F 24011201691 08A20211
Audi A3, Q3; Seat Alhambra, Altea, Altea XL, Leon, Toledo III; Skoda Octavia II, Superb II, Superb III, Yeti; VW CC B7, EOS, Golf IV, Golf Plus 1,2-Електричний 03,99-
Перфорація та прорізи заднього гальмівного диска RT 1640-GL T5 відберуть тепло, гази та бруд від дискової поверхні, тим самим підвищуючи ефективність гальмування на 15-25%, зменшуючи відстань гальмування та знижуючи ймовірність термічної деформації. Цифрова обробка деталей та врівноваження кожного гальмівного диска на обладнанні високої точки зору - виключає «кермо» з перших моментів роботи та продовжує «життя» інших, розташованих поблизу частин гальмівної системи та блок маточини, зокрема. І інноваційне, антикорозневе покриття "графітова лінія" - захищає посилені ребра вентиляційних перегородків та інших частин диска від іржі. Поліпшення доопрацювання Ротінгера забезпечить безпечне гальмування власникам автомобілів Audi A3, Q3, Skoda Octavia II, Superb, Yeti, VW CC B7, EOS
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RT 1640-GL T5 |
| Виробник | Rotinger |
| Кросс-номери | 5Q0615601G JZW615601F 24011201691 08A20211 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 48.3 мм |
| Діаметр диска | 282 мм |
| Зовнішній діаметр | 282 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Покриття дисків | Гальванічне покриття |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat, Skoda |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 12 мм |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Scirocco, Leon, Golf, Q3, Yeti, Eos, Alhambra, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
- Ціна: 3 080 ₴
