
Land Rover, Range Rover IIII, 2002-12, 365x74.9mm, Гальмівний диск задній з перфорацією та насічками
6 118 ₴
- В наявності
- Код: RT21151GLT5
Гальмівний диск задній для Land Rover, Range Rover IIII, 2002-12, 365x74.9mm, з перфорацією, слотуванням і графітовим покриттям GL
Ціна вказана за 1 (один) диск гальмівний.Продаються в парі та ціна відповідно.
ОЕ: LR011891 LR031846
Гальмівний диск задній Лів/Правий LAND ROVER RANGE ROVER III 4.4D/5.0 09.09-08.12
Перфорація і слоти заднього гальмівного диска RT21151GLT5 відводять тепло, гази і бруд з поверхні, що гальмує, тим самим збільшуючи ефективність гальмування на 15-25%, скорочуючи гальмівний шлях і зменшуючи ймовірність теплової деформації. Цифрова обробка деталей та балансування кожного гальмівного диска на високоточному обладнанні - виключає «биття в кермо» з перших моментів експлуатації та продовжує «життя» інших деталей гальмівної системи і ступичного вузла, зокрема підшипників. А інноваційне, антикорозійне покриття «Graphite Line» - захищає від іржі посилені ребра вентиляційних перегородок та інших частин диска. Тюнінгові доробки від ROTINGER забезпечать безпечне гальмування власникам автомобілів Land Rover, Range Rover
Якщо у вас є питання: "запчастина з вашого авто чи ні?" - Приготуйте вин код і наберіть нашого фахівця.
Звертайтесь. Підберемо. Відправимо.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RT 21151-GL T5 |
| Виробник | Rotinger |
| Кросс-номери | LR011891 LR031846 |
| Висота | 75 мм |
| Діаметр диска | 365 мм |
| Діаметр маточини | 210 мм |
| Зовнішній діаметр | 365 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Покриття дисків | Гальванічне покриття |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 20 мм |
| Сумісність з моделлю | Range Rover |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
- Ціна: 6 118 ₴
