
Мочалка-руковиця для миття авто
0,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: EL100153
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мочалка-руковиця для миття авто
Руковиця з мікрофібри для ручного миття автомобіля.
Якісно відмиває бруд.
Комфортно «сидить» на руці».
Дозволяє дістатися у важкодоступні місця авто.
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Вид товару | Рукавичка |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Перфорація | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Пластиковий пакет |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴


