
Підшипник рульового керування ГАЗ 3306, 3307, 3309, 4301, 180204, 6204 2RS
23 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 180204
6204 2RS
Автозапчастини бренду ASR виготовляються на європейських та азіатських виробництвах, сертифікованих відповідно до світових стандартів якості.
Автозапчастини ASR представлені для автомобілів:
- ВАЗ 2101-2106, 2107, 2108-099, 2110-2115, Пріора, Калина, 2121-23 Нива;
- ГАЗ, ЗІЛ, КАМаз, Москвич АЗЛК,
- Деу Ланос, ЗАЗ Сенс;
- Шевролет Авео, Лачетті;
- Рено Логан;
В асортименті бренду запчастин ASR:
- Деталі ходової: амортизатори, кульові, втулки, опори, підшипники;
- кермові механізми, наконечники, тяги;
- трансмісія: зчеплення, диски, приводи, кардани, шруси;
- гальмівна система: колодки, диски, гідравліка;
- охолодження двигуна: радіатори, помпи, термостати, патрубки;
- стартери, генератори, котушки запалювання, трамблери;
- ГРМ, ремені, ланцюги;
Запчастини ASR доступні за ціною і довговічні в експлуатації.
Звертайтесь. Підберемо, Швидко відправимо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Кросс-номери | GAZ 180204 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | DR, Boulevard, Jimny, C, Pathfinder, DL, Cabstar, SV, Swift, Cappuccino, ALTO, LS, SJ410, GR, GS, GSX, GSX-R, Samurai, Alto, Navara, SJ413 |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180204 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Зовнішній діаметр | 47 |
| Внутрішній діаметр. | 20 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 20 мм |
| Висота | 14 |
| Висота B (мм) | 14 мм |
| Каталожний номер | 180204/6204/204/ |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120145 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 47 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
- Ціна: 23 ₴
