
Підшипник 180303 генератора ВАЗ 2110-2115, Калина 1117, Нива 21214, Нива Шевроле 2123, ГАЗель, Волга, з боку приводу, 6303 2RS/P6
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 180303/P6
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник 180303 генератора ВАЗ 2110-2115, Калина 1117, Нива 21214, Нива Шевроле 2123, ГАЗель, Волга, з боку приводу, 6303 2RS/P6
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
ASR недорогі, але якісні автозапчастини.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2110, 2123, Нива, 1117, 2111, 2113, 2112, 2114, 2115 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180303P6 |
| Вага (кг) | 0,116 |
| Зовнішній діаметр | 47 |
| Внутрішній діаметр. | 17 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 17 мм |
| Висота | 14 |
| Висота B (мм) | 14 мм |
| Каталожний номер | 180303/6303/303/2110-2494023 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119313 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 47 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
| Хіт продажів | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴


