
Підшипник 180503 (62203 2RS) сошника на сівалку
34 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 180503
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 180503 (62203 2RS) сошника на сівалку
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180503 |
| Вага (кг) | 0,082 |
| Зовнішній діаметр | 40 |
| Внутрішній діаметр. | 17 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 17 мм |
| Висота | 16 |
| Висота B (мм) | 16 мм |
| Каталожний номер | 180503/62203 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120174 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 40 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 ₴


