
Nissan Navara NP300 D40, Partfinder 3 R51, 320x38mm, Передній гальмівний диск з перфорацією та насічками
4 511 ₴
- В наявності
- Код: RT21190GLT5
Nissan Navara NP300 D40, Partfinder 3 R51, 320x38mm, Передній гальмівний диск з перфорацією та насічками
Ціна вказана на 1 диск. Продаються у парі.
Е: 40206EB320 D02065X00A 402065X00A 0986479357 09B49610
NISSAN NAVARA NP300, PATHFINDER III 2.5D/3.0D/4.0 01.05-
Перфорація і слоти переднього гальмівного диска RT 21190-GL T5 відводять тепло, гази і бруд з поверхні, що гальмує, тим самим збільшуючи ефективність гальмування на 15-25%, скорочуючи гальмівний шлях і зменшуючи ймовірність теплової деформації. Цифрова обробка деталей та балансування кожного гальмівного диска на високоточному обладнанні - виключає «биття в кермо» з перших моментів експлуатації та продовжує «життя» інших деталей гальмівної системи і ступичного вузла, зокрема підшипників. А інноваційне, антикорозійне покриття «Graphite Line» - захищає від іржі посилені ребра вентиляційних перегородок та інших частин диска. Тюнінгові доробки від ROTINGER забезпечать безпечне гальмування власникам автомобілів Nissan NP300 NAVARA (D40), PATHFINDER III (R51) протягом тривалого часу експлуатації.
Звертайтесь. Підберемо. Відправимо.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RT 21190-GL T5 |
| Виробник | Rotinger |
| Кросс-номери | 40206EB320 D02065X00A 402065X00A 0986479357 09B49610 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 38.1 мм |
| Діаметр диска | 320 мм |
| Діаметр маточини | 175 мм |
| Зовнішній діаметр | 320 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Покриття дисків | Гальванічне покриття |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder, Navara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
- Ціна: 4 511 ₴

