
Audi A6 AllRoad C7, Avant, Quatro, 345x62mm, Передній гальмівний диск з перфорацією та насічками
5 951 ₴
- В наявності
- Код: RT21821GLT5
Передній гальмівний диск з перфорацією і насічками для Audi A6 AllRoad C7, Avant, Quatro, 345x62mm
Ціна вказана за 1 диск. Продаються деталі в комплекті 2шт.
ОЕ: 4G0615301AB 24013002361 09C42711
Перфорація та слоти переднього гальмівного диска RT 21821-GL T5 відводять тепло, гази та бруд із гальмівної поверхні, тим самим збільшуючи ефективність гальмування на 15-25%, скорочуючи гальмівний шлях і зменшуючи ймовірність теплової деформації. Цифрова обробка деталей і балансування кожного гальмівного диска на високоточному обладнанні - унеможливлює «биття в кермо» з перших моментів експлуатації та подовжує «життя» інших деталей гальмівної системи та маточинного вузла, які перебувають поруч, зокрема підшипників. А інноваційне, антикорозійне покриття «Graphite Line» - захищає від іржі посилені ребра вентиляційних перегородок та інших частин диска. Тюнінгові доопрацювання від ROTINGER забезпечать безпечне гальмування власникам автомобілів AUDI A6 С7, Allroad, Avant, Quattro, протягом тривалого часу експлуатації.
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RT21821GLT5 |
| Виробник | Rotinger |
| Кросс-номери | 4G0615301AB 24013002361 09C42711 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 62.2 мм |
| Діаметр диска | 345 мм |
| Діаметр маточини | 145 мм |
| Зовнішній діаметр | 345 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Покриття дисків | Гальванічне покриття |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Allroad |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
- Ціна: 5 951 ₴

