
BMW 3 E46, Z4 E85, E86, d 325mm, Передній гальмівний диск з перфорацією та насічками
4 249 ₴
- В наявності
- Код: RT2911GLT5
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівний диск передній для BMW 3 E46, Z4 E85, E86, d 325mm, вентильований з перфорацією та насічками
Розмір диска складає 325 х 53 мм.
ОЕ: 1166071, 34101166071, 34116769305, 34116855156, 34116864047, 6769305, 6855156, 6864047
Гальмівний диск передній Лев/Правий BMW 3 (E46), Z4 (E85), Z4 (E86) 2.5/3.0/3.0D 10.99-08.08
Ціна за 1шт. Продаються в парі та вартість відповідно.
Диск оснащений перфорацією, слотуванням та графітовим покриттям, що сприяє ефективному відводу тепла, газів та бруду з гальмівної поверхні, покращуючи гальмівні характеристики на 15-25%. Кожен диск проходить цифрову обробку та балансування на високоточному обладнанні, що унеможливлює вібрацію при гальмуванні та продовжує термін служби інших деталей гальмівної системи та ступичного вузла. Інноваційне антикорозійне покриття Graphite Line захищає диск від іржі.
Купуючи гальмівні диски ROTINGER, ви отримуєте не тільки високу якість продукції, але й професійну консультацію щодо встановлення, притирання та гарантії виробника.
Ми пропонуємо широкий асортимент запчастин для вашого автомобіля.
Наші спеціалісти завжди готові допомогти вам підібрати потрібні деталі.
Для замовлення гальмівних дисків ROTINGER у нашому інтернет магазині:
- приготуйте vin code вашого авто;
- дзвоніть за вказаними номерами;
- скористайтесь Кошиком на сайті
- або залиште запит на нашому сайті.
Ми пропонуємо Вам:
- зручні умови доставки та оплати;
- а також гарантовану доставку замовлення в будь-який регіон України протягом 1-2 днів.
Майте на увазі, що у нас діє можливість повернення нових деталей з неушкодженою упаковкою протягом 14 днів з моменту замовлення.
Звертайтесь до нас, і ми допоможемо вам з вибором та відправимо необхідні запчастини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RT2911GLT5 |
| Виробник | Rotinger |
| Кросс-номери | 1166071, 34101166071, 34116769305, 34116855156, 34116864047, 6769305, 6855156, 6864047 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 52.7 мм |
| Діаметр диска | 325 мм |
| Діаметр маточини | 174 мм |
| Зовнішній діаметр | 325 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Покриття дисків | Гальванічне покриття |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4 |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 249 ₴

