
Колодки гальмові задні дискові Mercedes Vito 638
1 091 ₴
- В наявності
- Код: GDB1408
Колодки гальмові задні дискові Mercedes Vito 638
ОЕ: 0004214210 0034200220 A0034200220
MERCEDES VITO (W638), V-CLASS, 2.0-2.8 02.96-07.03, Колодки гальмові дискові, задні
Ціна вказана за 1 комплект із 4шт.
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1408 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 52.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.8 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
- Ціна: 1 091 ₴



