
Задні дискові гальмівні колодки Lexus GS, IS C, IS II, IS III 2005-2005.
1 519 ₴
- В наявності
- Код: GDB3399
Задні дискові гальмівні колодки Lexus GS, IS C, IS II, IS III 2005-2005.
OE: 0446622190 0446630240 0446653010
Комплект гальмівних колодок задній, LEXUS GS, IS C, IS II, IS III; TOYOTA MARK X I, MARK X II 2.2D-4.6 11.04-
Ціна вказана за 1 комплект із 4шт.
Гальмівні колодки TRW із технологією COTEC забезпечують підвищену ефективність гальмування з перших кілометрів. Інноваційне силікатне покриття COTEC наноситься на робочу поверхню колодки та забезпечує найкраще зчеплення з гальмівним диском у критично важливий момент – під час обкатки нових колодок.
За результатами випробувань, гальмівні колодки TRW COTEC скорочують гальмівну колію автомобіля в середньому на до 7 метрів у порівнянні з іншими преміальними колодками в перші зупинки після встановлення. Це особливо важливо для міської їзди, коли кожен метр має значення.
TRW - це вибір тих, хто дбає про безпеку і чекає стабільне, прогнозоване гальмування відразу після заміни гальмівних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3399 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 58.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.5 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | GS, IS |
- Ціна: 1 519 ₴

