
Вижимний підшипник Волга ГАЗ 21, 24, УАЗ, арт. 688911
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 688911
Вижимний підшипник Волга ГАЗ 21, 24, УАЗ, арт. 688911
номер 688911
Автозапчастини бренду ASR виготовляються на європейських та азіатських виробництвах, сертифікованих відповідно до світових стандартів якості.
Автозапчастини ASR представлені для автомобілів:
- ВАЗ 2101-2106, 2107, 2108-099, 2110-2115, Пріора, Калина, 2121-23 Нива;
- ГАЗ, ЗІЛ, КАМаз, Москвич АЗЛК,
- Деу Ланос, ЗАЗ Сенс;
- Шевролет Авео, Лачетті;
- Рено Логан;
В асортименті бренду запчастин ASR:
- Деталі ходової: амортизатори, кульові, втулки, опори, підшипники;
- кермові механізми, наконечники, тяги;
- трансмісія: зчеплення, диски, приводи, кардани, шруси;
- гальмівна система: колодки, диски, гідравліка;
- охолодження двигуна: радіатори, помпи, термостати, патрубки;
- стартери, генератори, котушки запалювання, трамблери;
- ГРМ, ремені, ланцюги;
Запчастини ASR доступні за ціною і довговічні в експлуатації.
Звертайтесь. Підберемо, Швидко відправимо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул без символів | 688911 |
| Вага (кг) | 0,37 |
| Зовнішній діаметр | 84,5 |
| Внутрішній діаметр. | 52,388 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 52,388мм |
| Висота | 20,7 |
| Висота B (мм) | 20,7 мм |
| Каталожний номер | 688911 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120345 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 84,5/83,5мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
- Ціна: 120 ₴
