
Гальмівні диски Лачетті, Нубіра, Еванда, Такума, передні, з перфорацією, насічками, GRAPHITE Line, компл. 2шт
2 107 ₴
- Немає в наявності
- Код: 96549782 GL
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гальмівні диски для Chevrolet Lacetti, Daewoo Nubira, Evanda, Tacuma, передні, з перфорацією, насічками, антикорозійне покриття GRAPHITE Line, компл. 2шт
Ціна за комплект з 2-х дисків.
ОЕ: 96549782
Гальмівні диски з перфорацією та насічками підходять для водіїв:
- зі спортивним стилем їзди, і в цьому випадку перфорація і насічки зменшують ймовірність перегріву диска, і знижують на 15-20% гальмівний шлях автомобіля;
- а також для тих хто любить зробити свій автомобіль красивим і естетичним.
OEM автозапчастини від європейських і азіатських заводів з якістю оригіналу.
Всі виробництва сертифіковані відповідно до світових стандартів якості.
Звертайтеся. Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 96549782 GL |
| Виробник | OEM |
| Діаметр диска | 256 мм |
| Зовнішній діаметр | 256 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Tacuma, Evanda |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 96549782GL |
| Вага (кг) | 2025/08/10 00:00:00 |
| Каталожний номер | 96549782 |
| Код | 128689 |
| Партія продажів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 107 ₴

