
Підшипник 2007108 маточини передньої ВАЗ Нива 2121-21214, Нива Шевроле 2123, 32008
85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 2007108
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 2007108 маточини передньої ВАЗ Нива 2121-21214, Нива Шевроле 2123, 32008
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
ASR недорогі, але якісні автозапчастини.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2121, 21213, Нива, 2123 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 2007108 |
| Вага (кг) | 0,278 |
| Зовнішній діаметр | 68 |
| Внутрішній діаметр. | 40 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 40 мм |
| Висота | 19 |
| Висота B (мм) | 19 мм |
| Каталожний номер | 2121-3103020/2007108/32008/1324SKL |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120185 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 68 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
| Хіт продажів | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴


