
Підшипник 256907 маточини передньої ВАЗ 2108-2115, ЗАЗ Таврія 1102, Славута 1103, Дана 1105, Деу Ланос, Шевроле Авео 1.5, 1.6 13
253 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 256907
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 256907 маточини передньої ВАЗ 2108-2115, ЗАЗ Таврія 1102, Славута 1103, Дана 1105, Деу Ланос, Шевроле Авео 1.5, 1.6 13, SOHC
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
ASR недорогі, але якісні автозапчастини.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Кросс-номери | Chevrolet 95983139; Daewoo 0926734003 |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Daewoo, ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2112, 1102, 21099, 2109, Aveo, 1103, Славута, 2110, 2113, 2108, 2115, Lanos, 2111, 2114, Дана, Таврія, 1105 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 256907 |
| Вага (кг) | 0,46 |
| Зовнішній діаметр | 64 |
| Внутрішній діаметр. | 34 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 34 мм |
| Висота | 37 |
| Висота B (мм) | 37 мм |
| Каталожний номер | 256907/90279331/94535247/09267-34003/94535249/94536117/95983139/2108-3103020/DAC346437 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120197 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 64 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
| Хіт продажів | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 253 ₴


