
Підшипник 180206 опори карданного вала ГАЗ Волга 2217-3302, МАЗ, КамАЗ, 6206 2RS
46 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 180206
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 180206 опори карданного вала ГАЗ Волга 2217-3302, МАЗ, КамАЗ, 6206 2RS
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
ASR недорогі, але якісні автозапчастини.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180206 |
| Вага (кг) | 0,207 |
| Зовнішній діаметр | 62 |
| Внутрішній діаметр. | 30 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 30 мм |
| Висота | 16 |
| Висота B (мм) | 16 мм |
| Каталожний номер | 180206/6206/206 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120147 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 62 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 ₴


