
Підшипник 50409 КПП ГАЗ 3301-09, 4301, КамАЗ 5320-25, 5410-25 з канавкою, 6409N
306 ₴
- В наявності
- Код: 50409
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 50409 КПП ГАЗ 3301-09, 4301, КамАЗ 5320-25, 5410-25 з канавкою, 6409N
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
ASR недорогі, але якісні автозапчастини.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Сумісність з маркою | ГАЗ, КАМАЗ |
| Сумісність з моделлю | 3303, 5320, 3309, 3307, 3302, 3308, 5410 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 50409 |
| Вага (кг) | 1,3 |
| Зовнішній діаметр | 120 |
| Внутрішній діаметр. | 45 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 45 мм |
| Висота | 29 |
| Висота B (мм) | 29 мм |
| Каталожний номер | 50409/6409/409 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120236 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 120 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306 ₴


