
Підшипник рульового керування ВАЗ 2108, 2109-21099, 2110-2112, 2113-2115, ГАЗ 3302, 31105, Москвич 2141 опора вала 61805 2RS
81 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 930904АЕ/P6
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник рульового керування ВАЗ 2108, 2109-21099, 2110-2112, 2113-2115, ГАЗ 3302, 31105, Москвич 2141 опора вала 61805 2RS
ОЕ: 930904, 61805, 2108-3401120, 1000805
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
ASR недорогі, але якісні автозапчастини.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Сумісність з маркою | ВАЗ, ГАЗ, АЗЛК |
| Сумісність з моделлю | 2109, 2141, 2115, 2113, 21099, 2114, 2108, 3302, 2111, 2112 |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул без символів | 930904АЕP6 |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Зовнішній діаметр | 37 |
| Внутрішній діаметр. | 25 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 25 мм |
| Висота | 7 |
| Висота B (мм) | 7 мм |
| Каталожний номер | 930904/61805/2108-3401120 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 118894 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 37 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 ₴


