
Гальмівний диск ВАЗ 2110-12, 2170-72 Приора, 1117-19 Калина, передній, d260mm, r14, 1шт.
786 ₴
- В наявності
- Код: 2112-3501070
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний для ВАЗ 2110, 2111, 2112, 2170-72 Приора, 1117, 1118, 1119 Калина, передній, d260mm, r14, 1шт.
Ціна за 1 (один) диск.
ОЕ: 2112-3501070
OEM автозапчастини від європейських і азіатських заводів з якістю оригіналу.
Всі виробництва сертифіковані відповідно до світових стандартів якості.
Звертайтеся. Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2112-3501070 |
| Виробник | OEM |
| Діаметр диска | 260 мм |
| Зовнішній діаметр | 260 мм |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2170, 1118, 2111, Калина, Пріора, 2172, 1119, 2112, 1117 |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 21123501070 |
| Вага (кг) | 4,7 |
| Каталожний номер | 21120-350107000/21120-3501070-01/21120-3501070/21120-3501070-01 /21120-3501075/2112-350107000 |
| Код | 128573 |
| Мoдель | 2110 |
| Марка | ВАЗ |
| Партія продажів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 786 ₴

