
Підшипник 27606 моста заднього ГАЗ Соболь 2217-2752, Газель 33027, 3302, ЗАЗ Таврія 1102, АЗЛК провідна шестерня, перед. опора
297 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 27606/P6
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 27606 моста заднього ГАЗ Соболь 2217-2752, Газель 33027, 3302, ЗАЗ Таврія 1102, АЗЛК провідна шестерня, перед. опора, 32306/P6, покращена конструкція
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
ASR недорогі, але якісні автозапчастини.
Замовляйте за допомогою корзини на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Кросс-номери | GAZ 27606 |
| Сумісність з маркою | АЗЛК, ГАЗ, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Газель, 2217, 33027, 2752, 3302, Таврія, Соболь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 27606P6 |
| Вага (кг) | 0,622 |
| Зовнішній діаметр | 72 |
| Внутрішній діаметр. | 30 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 30 мм |
| Висота | 28,75 |
| Висота B (мм) | 28,75 мм |
| Каталожний номер | 27606/32306 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 118857 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 72 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297 ₴


