
Підшипник 7305 маточини передньої ГАЗ 24, Газель 2705, 2217, 3221, УАЗ зовнішня опора, 30305
73 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7305
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник 7305 маточини передньої ГАЗ 24, Газель 2705, 2217, 3221, УАЗ зовнішня опора, 30305
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
ASR недорогі, але якісні автозапчастини.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Кросс-номери | GAZ 30305; УАЗ 30305 |
| Сумісність з маркою | УАЗ, ГАЗ |
| Сумісність з моделлю | Газель, 3221, 2217, 2705 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7305 |
| Вага (кг) | 0,273 |
| Зовнішній діаметр | 62 |
| Внутрішній діаметр. | 25 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 25 мм |
| Висота | 17 |
| Висота B (мм) | 17 мм |
| Каталожний номер | 7305/30305/78067305 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120369 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 62 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 ₴


