
Підшипник 102211 М мосту переднього та заднього УАЗ, шестерня ведуча бортової передачі, NCL211
227 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 102211 М
+380 (67) 638-87-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 102211 М мосту переднього та заднього УАЗ, шестерня ведуча бортової передачі, NCL211
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
ASR недорогі, але якісні автозапчастини.
Замовляйте за допомогою корзини на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Сумісність з маркою | УАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 102211М |
| Вага (кг) | 0,712 |
| Зовнішній діаметр | 100 |
| Внутрішній діаметр. | 55 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 55 мм |
| Висота | 21 |
| Висота B (мм) | 21 мм |
| Каталожний номер | 102211/NCL211 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119877 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 100 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 227 ₴


